Закарпатська прокуратура виступила проти поновлення Самсонова головним архітектором Ужгорода

СамсоновПрокуратура Закарпатської області відреагувала  на поновлення на посаді начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурів Леоніда Самсонова. Враховуючи, що посадовець обґрунтовано підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, за вчинення якого передбачено кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з метою забезпечення виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов’язків, та зважаючи на те, що він, працюючи на посаді заступника начальника управління містобудівного комплексу Ужгородської міської ради може перешкоджати кримінальному провадженню, вчинити інше кримінальне правопорушення, прокуратура звернулась з клопотанням до суду про відсторонення підозрюваного заступника начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради на час досудового розслідування від посади.

При цьому в прокуратурі нагадали, що 17 жовтня 2013 року затриманому при одержанні неправомірної вигоди, заступнику начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради С., прокуратурою області було вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. В подальшому, як це передбачено законом, за клопотанням прокуратури суд відсторонив чиновника від посади на 2 місяці – з 31 жовтня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно. Проте, оскільки у грудні посадовець пішов на лікарняний, слідство було зупинене. При цьому, про своє одужання, і відповідно вихід з лікарняного, підозрюваний не повідомляв.

Щойно органам слідства стало відомо про поновлення підозрюваного на посаді, прокуратурою негайно вжито заходів для його відсторонення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *