Закарпатська прокуратура вимагає привести до ладу споруди цивільного захисту

На Закарпатті є понад 570 захисних споруд цивільного захисту – сховищ та протирадіаційних укриттів, при цьому встановлено непоодинокі випадки неналежного їх утримання у придатному стані. Через це, у разі виникнення реальної загрози, громадяни не зможуть використати їх за призначенням.

Прокурорами на Закарпатті вже заявлено 8 позовів до власників чи балансоутримувачів таких споруд. Серед останніх, зокрема, – підприємства та медичні заклади. Загалом усі об’єкти, щодо яких прокуратура вже звернулася до суду з позовними заявами, можуть розмістити понад 5000 людей. Це майже в чотири рази більше, ніж середня чисельність одного населеного пункту в області.

Водночас Ужгородська окружна прокуратура встановила і факт неприйняття органом місцевого самоврядування у комунальну власність сховища на 2400 осіб. До суду заявлено відповідний позов з вимогою, аби міськрада вжила всі необхідні для цього заходи. Споруда цивільного захисту, про яку йдеться, розташована на території одного з підприємств в обласному центрі, – повідомляють у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *