Закарпатська прокуратура просить краян повідомляти про факти корупції

ЯнкоПрокурор Закарпастької області Володимир Янко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури 63-04-64, а також на електронну скриньку: zakprokuratura@gmail.com
«Ми закликаємо закарпатців до  співпраці. Тож чекаємо повідомлень про відомі вам факти корупції і прокуратура негайно реагуватиме на них і вживатимуться усі заходи для подолання цього злата відновлення прав громадян, які постраждали від дій корупціонерів» – наголосив прокурор області.
Очільник відомства підкреслив, що особисто проконтролює, аби жодне таке звернення не залишилось без уваги і на кожну заяву була негайна реакція.
До прикладу, вчора на вказану вище електронну адресу надійшло звернення мешканців с. Вільхівці Тячівського району, які повідомляли про відомі їм факти незаконного забору гравію з русла р. Тересва. Прокурор області негайно дав вказівку розпочати за цим фактом кримінальне провадження за ст. 240 КК України і взяв його хід на контроль.
Володимир Янко зазначив, що боротьба з корупцією стане набагато ефективнішою за підтримки громадськості та її довіри до органів прокуратури.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *