Закарпатська прокуратура відмовилася надати суду матеріали, що стосуються крадіжок екс-майора СБУ

Про це в ході судового засідання повідомив суддя П. Микуляк, який розглядає справу про крадіжки з більше ніж 100 автівок вчинені Олексієм Беляєвим, колишнім працівником інформаційно-аналітичного відділу Управління СБ України в Закарпатській області.

В ході судового засідання було опитано потерпілих та свідків (працівників міліції, які безпосередньо затримували Беляєва).

Склалося враження, що представник прокуратури Микулинець намагався підвести основу під те, що працівники міліції здобували свої докази непроцесуальним шляхом, але ті повідомили, що не знали про місце роботи крадія і дізналися про це лише в момент затримання, побачивши посвідчення майора СБУ. Окрім того, закарпатська прокуратура відмовилася надати суду матеріали, що стосуються крадіжок екс-майора СБУ.

Потерпілий Олександр Крічфалуші повідомив, що Олексій Беляєв користувався викраденим у нього телефоном, який був вилучений при затриманні.

Судовий процес триває, наступне засідання відбудеться 24 грудня 2015 року.

Раніше “Трибуна” повідомляла:Стало відомо ім’я екс-сбушника, який пограбував сотні закарпатських автівок (ФОТО), Ужгородський суддя переслідує жертв майора-крадія (ДОКУМЕНТ).

беляєв беляєв2 микуляк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *