Закарпатська поліція забезпечуватиме охорону громадського порядку під час місцевих виборів і на травневі свята

Закарпатська поліція забезпечуватиме охорону громадського порядку під час місцевих виборів і на травневі свята

30 квітня в кількох районах області відбудуться місцеві вибори. Аби процес волевиявлення громадян проходив у правовому полі, поліція забезпечуватиме охорону громадського порядку. За правопорядком на майже трьох десятках виборчих дільниць слідкуватимуть 85 правоохоронців.

У неділю, 30 квітня, на території Перечинського, Берегівського, Виноградівського, Хустського та Іршавського районів Закарпатської області відбудуться вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів.

Загалом для проведення виборів у краї створено 28 дільниць, на 22-х з яких безпосередньо відбуватиметься процес голосування. На виборах очікується явка понад 28 тисяч виборців. Охорону правопорядку під час виборчого процесу забезпечуватимуть 85 працівників закарпатської поліції.

Окрім виборів, в області заплановано й інші масові заходи, на яких обов’язково будуть присутні правоохоронці. Зокрема, в Ужгороді відбувається фестиваль вина. Масові заходи заплановано і в святкові дні 1,2,9 травня. Аби закарпатці і гості нашого краю спокійно святкували та відпочивали, поліція забезпечуватиме охорону громадського порядку.

  Відділ комунікації

поліції Закарпатської област

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.