Закарпатська поліція матиме власну газету

КнязєвГоловний поліцейський Закарпаття Сергій Князєв розповів, що буде виходити газета «Поліція Закарпаття» і якою вона буде.

– Газета має бути цікавою як для широкого читацького загалу, так і для самих правоохоронців. Не треба вам телепрограми, кросвордів, анекдотів та іншої розважалівки – пишіть про розкриття злочинів і тих, хто їх розкриває. Про патрульних, які чергують на вулицях і в дощ, і в сніг. Про оперів, які ризикують наразитись на бандитський ніж чи кулю. Про слідчих, які розслідують кримінальні провадження, аби злочинець поніс покарання за скоєне.

Водночас читач має знати і про зворотній бік цього процесу. Скажімо, поліцейські затримують на гарячому квартирного злодія. А суд відпускає його на волю під заставу в 46 тисяч гривень. А в його машині вилучили більше 3000 доларів, які він просто так возив… Звісно, він заплатить цю заставу і далі піде красти… Чому не призначити більшу заставу? Та ні, суддя так одноосібно вирішив… Про це ми повинні говорити голосно. До речі, і в нашій газеті. А то все міліція чи поліція погані… Та ні, така в нас правоохоронна система. Якщо ми відкрито про це говоритимемо, тоді люди звертатимуть увагу не тільки на людину в формі, а й на адвокатів, прокурорів, суддів, які виносять кінцевий вердикт злочинцю.

Отака в нас буде газета, гостра. Принаймні я б хотів, щоб вона такою була.

ua-reporter.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *