Закарпатська партія Єдиний Центр почала обливати брудом своїх нещодавніх політичних соратників

Закарпатська партія Єдиний Центр почала обливати брудом своїх нещодавніх політичних соратників

балогаДо місцевих виборів все ближче і «улюблена» закарпатська партія Єдиний Центр на чолі зі своїм незмінним лідером Віктором Балогою згадує давно випробувані та вивчені методи боротьби.

Мова про вже добре знану звичку Віктора Балоги разом із власною партією змінювати політичне забарвлення тоді, коли йому це вигідно. Раніше так сталося із СДПУ(о), згодом з Нашою Україною, далі із Партією Регіонів. З усіма цими політичними силами у свій час тісно співпрацював Віктор Балога. Минулого року під час президентських виборів Балога підтримав Петра Порошенка. Мукачівське сімейство повністю опікувалося передвиборчою кампанією тоді ще кандидата Порошенка і згодом у подарунок за це отримало право призначати на посаду губернатора власну кишенькову людину – Василя Губаля. Однак пройшов усього рік, і партія Єдиний Центр починає поширювати заяву про те, що не співпрацює із «політичними перевертнями», які зараз представляють владу України. Вочевидь, мова про того ж Петра Порошенка, з яким ще недавно публічно братався лідер ЄЦу Віктор Балога.

«Єдиний Центр» Закарпаття ніколи не розглядав можливості будь-якої політичної співпраці з політичними перевертнями, які сьогодні представляють «демократичну владу» в області, але ще не так давно були на підтанцьовках в олігархів, та є не більше, аніж політичними проектами, що працюють в інтересах найбагатших людей країни», – сказано у заяві, нещодавно оприлюдненій мукачівською партією.

Вочевидь, Віктор Балога не хоче визнавати, що і сам нещодавно знаходився на тих же «підтанцовках» у тих же «олігархів»

«Більше того, наша політична сила не розглядає і ніколи не розглядаламожливості створення будь-яких союзів з політичними силами, очільникамияких є фактичні архітектори та засновники Партії регіонів. Наша принциповапозиція полягає в тому, що люди, які приклалися до розбудови політичногопроекту, який спричинив криваві події на Майдані, а згодом і війну на Сході– ніколи не будуть партнерами «Єдиного Центру», – сказано в тій же заяві.

А як же минулі президентські вибори? А як, власне, співпраця самого Віктора Балоги із тим же «режимом» на посаді міністра МНС? Невже сімейство Балог і справді вважає закарпатців настільки дурним народом? Невже вони думають, що люди не розуміють ким насправді є мукачівський клан і яку небезпеку його члени несуть для майбутнього області? Вочевидь саме так у Мукачеві і вважають . Подивимось, чи виправдають результати виборів їхні очікування.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Закарпатська партія Єдиний Центр почала обливати брудом своїх нещодавніх політичних соратників”

  1. Листівки від балоги 10.08.2015:
    Багато з мукачівців днями отримали від ЄЦ, конкретно від Балоги в.і. листи “щастя” з проханням вкотре повірити його команді покидьків, які від його імені протягом 20 років зухвало брешуть, дурять, принижують людську гідність, нехтують їх правми та свободою слова, переслідують, цькують, погрожують, обкрадають, відбирають, ліквідують, прихватизовують, знищують, вводять платні медичні послуги в рідному місті, єдиному у всій Україні і це не увесь перелік того, що ці тварі з ЄЦ вчиняють проти громади Мукачева в “законний” спосіб”! Наскільки треба бути аморальним та недоумкуватим, щоб після всього, що сталося на Закарпатті, мати наглість і пихатість відправляти листи із переконаням на їх користь, тобото на користь клану злодіїв із Завидова. Якщо ви Вікторе Івановичу думаєте, що ви розумний, а мукачівці дурні, то ви тепер помилилися на 100%, ваш час відходить поступово і незамітно, вас уже списують як політичний непотріб, на вас чекає те, що ви робили свого часу з тими, хто вам мішав у карєрі чи у бізнесі, хто смів вам заперечувати, не погоджуватися з вашою думкою чи вашим рішенням! Усе колись повертається бумерангом, з точністю один в один! Ви маєте відчути усю руйнівну, ніщивну силу відплати за скоєні вами злочини перед власним народом, зокрема виборцями, яких ви роками брутально принижували і просто глумилися. Час розплати приходить зненацька і поступово, але найболючішим для вас буде зрада ваших вірних псів-“однодумців”, які першими вас будуть покидати, здавати і в потрібний час втікати, як щурі із потопаючого корабля. Ви ж начитана людина, читайте твори всесвітніх класиків, де можна знайти багато відповідей на свої запитання на закаті вашої ери панування. Люди ніколи вам уже не повірять, ви для багатьох закарпатців в історії залишите брудний слід зрадника, який зазнав нищівної поразки. А якщо вам вчергове вдасться сфальшувати вибори, подумайте для чого? Вам перемога на виборах уже нічого не принесе, окрім смути, неспокою, переслідуванні і відповідальності перед законами України! Ну звичайно, якщо відкупитеся, ви ж ТОРГАШ! Не наражайте хоча б тепер своїх рідних та близьких на небезпеку та ненависть з боку суспільства, якому ви завдали непоправної шкоди! Маєте шанс подумати про своє майбутнє! Ідіть з Богом, Мукачево і мукачівці вільно вдихнуть ковток свіжого повітря і обійдуться без вас і вашої команди! Ви ж колись комусь із політиків казали, що з них тхне старістю, нафталіном і їм потрібно йти із політичної арени. Думаю час вашого виходу настав!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *