Закарпатська облрада звернеться до суду через непомірні “апетити” Закарпатгазу

Закарпатська облрада звернеться до суду через непомірні “апетити” Закарпатгазу
 Виконувач повноважень голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо та голова тимчасової контрольної комісії (ТКК) облради з питань обґрунтованості тарифів на компослуги для населення краю Віктор Русин  зустрілися з представниками громадськості щодо результатів діяльності ТКК.
✅ Відтак присутніх поінформували про рішення звернутися до керівництва Головного управління ДСНС у Закарпатській області щодо перевірки на предмет дотримання протипожежної безпеки, зокрема — витоку газу, усіх ГРП, що розташовані у межах Закарпаття.
✅ Разом з тим, до громадськості було донесено рішення ТКК про підготовку позовної заяви для оскарження Постанови НКРЄКП «Про встановлення розміру нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу для АТ «Закарпатгаз» та рекомендувати голові обласної ради у міжсесійний період подати згадану позовну заяву до Окружного адміністративного суду у межах наданих йому повноважень.
📌 Нагадаємо, що згаданою Постановою НКРЄКП встановило на 2021 рік для АТ «Закарпатгаз» витрати/втрати газу на рівні 48 мільйонів 860 тисяч кубометрів. При цьому, за минулий рік втрати закарпатської газової компанії склали понад 42 мільйони 298 тисяч кубометрів, що становить більше 14% від усього спожитого газу. Відповідно, оплата об’єму втрат лягає на плечі споживачів блакитного палива. Це, власне, і викликає обурення населення та громадськості.
Пресслужба Закарпатської обласної ради
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *