Закарпатська облрада виділила на тероборону 4 мільйони гривень

Закарпатська облрада виділила на тероборону 4 мільйони гривень
У День єднання в Україні закарпатські депутати зібралися на позачергову сесію облради
Приводом для позапланової зустрічі у сесійній залі стали інформаційні повідомлення про посилення загроз безпековій ситуації в Україні, провокованих ескалацією військової агресії з боку Російської Федерації.
Серед запрошених на сесію: народні депутати України, дипломати, керівництво облдержадміністрації, районних рад, правоохоронних і контролюючих органів, військових, Закарпатгазу, Обленерго, Укрзалізниці та ін..
Відкрив засідання голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, який зазначив, що крайові парламентарі, у межах своїх повноважень, нині на позачерговій сесії повинні вирішити вкрай нагальні й актуальні питання сьогодення. Спікер насамперед запросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати Героїв сьогодення, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.
У залі зареєструвалося 52 обласні депутати. Сесія правомочна.
«На порядку денному важливі складові: безпека населення і здоров’я та економіка. Тому першочерговим є – забезпечення безперебійної життєдіяльності області на випадок надзвичайної ситуації. Сприяння у створенні і формуванні сил територіальної оборони та забезпечення приміщеннями і фінансуванням штабів сил територіальної оборони», – підкреслив В. Чубірко.
Очільник облради наголосив, що заради безпеки жителів області – медичні установи краю, органи управління цивільного захисту, правоохоронні органи та військові формування працюють злагоджено та у посиленому режимі. Відповідні структури забезпечують цілодобову роботу.
За ініціативою депутатів облради – облдержадміністрацією підготовлено такі проєкти рішень:
Про внесення змін до Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Закарпатської області на 2021-2025 роки.
Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2021 рік.
Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.12.2021 № 527 «Про обласний бюджет на 2022 рік».
Нині зранку проведено засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету; регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності, де підтримано ці ініціативи та попередньо розглянуто запропоновані питання.
Пресслужба Закарпатської облради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.