Закарпатська облрада так і не змогла обрати голову

ОДАЗакарпатська обласна рада VII скликання у ході свого першого засідання не змогла обрати голову ради, а голосування ознаменувалося тим, що урну поцупили і розбили.

Як передає кореспондент УНІАН, єдиний кандидат на посаду голови ради, внесений у бюлетені для голосування, – представник ВО “Батьківщина” Олександр Кеменяш, не набрав необхідної кількості голосів. За нього проголосували лише 32 депутати, один проти та один утримався (всього в облраді 64 депутати).

Тому за відсутності інших кандидатур депутати проголосували за оголошення перерви в засіданні до вівторка, 24 листопада.

Крім того в ході голосування зламали кабінку для голосування, а також поцупили і розбили скриньку для голосування. І те, і інше оперативно було відновлено.

А в момент, коли почалося таємне голосування, надійшло повідомлення про замінування будівлі облради, однак ніхто не залишив сесійну залу і депутати продовжили підходити до кабінки для голосування. Міліція та рятувальники провели пошукові заходи, але вибухівки не було знайдено.

За інф. УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *