Закарпатська облрада скликає загальні збори депутатів

ода2Закарпатська обласна рада відреагувала на суспільно-політичну ситуацію в Україні та області. Як повідомив заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло, після захоплення будівлі ОДА та зважаючи на відсутність “регіональної” влади на робочому місці голова Закарпатської обласної ради на 11:00 20 лютого скликає загальні збори депутатського корпусу, щоби взяти під контроль ситуацію в краї та керівництво областю. На збори запрошено активістів місцевого Майдану від політичних партій та громадських організацій, зокрема представників Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Нині в будівлі ОДА перебувають активісти Майдану. Однак, як стало відомо, в будівлю також проникли місцеві “тітушки”, тож є ймовірність провокацій.

Також ініціятивна група з активістів Майдану запросила в ОДА працівників Закарпатського обласного музею ім. Йосипа Бокшая, щоби тимчасово перенести в музей шедеври живопису закарпатських корифеїв Бокшая, Манайла, Коцки та инших, які прикрашали коридори та кабінети будівлі ОДА. Організатори ужгородського Майдану вжили заходів, щоби не допустити мародерства, адже картини перебували тут на балансі музею і були надані ОДА в користування. Працівники музею забирають в організаторів картини під розписку.

В Ужгороді і Мукачевому скасовано всі розважальні заходи у зв’язку із численними смертями українців на столичному Майдані.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *