Закарпатська облрада “дала задню” у питанні об’єднання 15 медзакладів

Закарпатська облрада “дала задню” у питанні об’єднання 15 медзакладів

Комісія з охорони здоров’я, праці, зайнятості та соцзахисту населення, учасників АТО/ООС Закарпатської облради вирішила відкласти питання об’єднання 15 медичних закладів області під одну структуру.

На засіданні був відсутній ініціатор проекту рішення – Євген Мешко, секретар профільної комісії облради, директор Мукачівської районної лікарні.

Це питання набуло широкого резонансу і вкрай негативно було сприйняте суспільством.

/

Проти такого рішення категорично виступив Колектив Закарпатського протипухлинного центру ,

назвавши його початком руйнування онкологічної служби України.

Не приєднувати 15 медзакладів Закарпаття до обласної лікарні ім. Новака – такий лист направили 19 жовтня представники профспілки медиків до голів ОДА, облради та обласних депутатів.

Голова Закарпатської облради Олексій Петров  активно пропагував об’єднання 15 закладів медицини під крилом обласної клінічної лікарні імені Новака. Петров заявив, що мова йде не про фізичну ліквідацію закладів, а про необхідність скорочення медичного чиновницького апарату. “Наразі з 5000 працівників медустанов облради більше 2000 не є медиками!”.

Однак навіть в середині фракції Слуга Народу це питання не мало абсолютної підтримки і тому питання зняли з порядку денного.

У процесі засідання було перекладено відповідальність за скандальне рішення  на  першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Комаріду, який відповідає за організацію та координацію стратегічного планування та впровадження політик реформування галузі охорони здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *