Закарпатська обласна рада піде вслід за російським кораблем

Закарпатська обласна рада піде вслід за російським кораблем

Про це в своєму телеграм-каналі пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/238

❗️Закарпатська обласна рада піде вслід за російським кораблем?

❗️Рішення Партії «За Майбутнє» відкликати чотирьох непідконтрольних Віктору Балозі депутатів Закарпатської облради здетонує потужну відповідну реакцію виконавчої гілки влади. 

❗️Потенційна загроза взяття обласного парламенту під контроль мукачівського нардепа несе загрозу політичної стабільності в найзахіднішому регіоні України. ❗️«Сплячі» дрг противника на території краю нікуди не ділися і вони очікують свого чавсу щоб вдарити в спину у час послаблення центральної влади.

❗️Також наявна інформація, що в колах наближених до кримінального авторитета Артура Пашкуляка ведуться розмови про те, що незабаром будуть усунуті від прийняття рішень в Закарпатській області голова ОДА-ОВА Віктор Микита та голова місцевих «Слуг народу» Микола Тищенко, що дасть можливість відновити діяльність тіньових структур.

❗️У цій ситуації у начальника обласної військової адміністрації Віктора Микити є єдино правильний вихід – ініціювати звернення до Президента України про застосування окремих положень закону України «Про правовий режим воєнного стану», а саме,  перебрати на ОВА  виконання повноважень Закарпатської обласної ради на час воєнного стану. Відповідне рішення може прийняти Верховна Рада України за поданням Президента України. 

❗️У час війни треба жорстко зипиняти всі найменші спроби розхитати політичну стабільність в Україні.

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.