Закарпатська обласна рада: не ангели і не чорти, – Богдан Барбіл

Закарпатська обласна рада: не ангели і не чорти, – Богдан Барбіл

Заслужений журналіст України Богдан Барбіл на всі актуальні події в краї має нестандартний погляд. Пропонуємо читачам його публікацію про політичну ситуацію в Закарпатті.

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА: НЕ АНГЕЛИ І НЕ ЧОРТИ. АБО без ОЛЕКСИ ТА МИКОЛИ Закарпаття не пуйде блудом ніколи.

Ужгород. Уже рік Закарпатська обласна рада з 64 депутатів сама мучиться в конвульсіях й нас, усіх закарпатців, дістає по повній програмі.
З нею вже ВСІ ВИБОРЦІ втомилися воювати. Безнадійно.Лиш один журналіст Павло ФЕДАКА бореться стійко, затято. Зрідка чинить поблажливо, переконанням, манерами Святого Павла. А переважно вдається до методів Хрестоносців. Дійшло до брутального посилання голови обласної ради Олексія Петрова на три букви.Цього, прошу, не роби, бо гріх і ганьба ( вибачся перед генералом).
СТОП, дорогий Павле. Мені також не подобаються його зверхність, самолюбування, некомпетентність на посаді. Ти під три чорти шлеш і куратора Закарпаття Миколу Тищенка. І я не раз писав про злощасний, Яловий дует Тищенко-Петров. Але в обласній раді нічого не зміниться, коли Петров піде у відставку, чи оберуть головою Володимира Чубірка. НІЧОГО!
Ми, закарпатські виборці, породили цю обласну раду, яка не може завагітніти, народити щось путнє. Суцільні викидні.
Вибори депутатів від партій у жовтні 20-го виявилися для нас усіх капканом. Прохідний бар”єр пройшли 8 партій, від котрих маємо 64 обранців. Їм треба було з перших днів переконати своїх партійних босів у Києві, що нам тут, у крихітнім Закарпатті, треба домовлятися жити дружно – ангелів з чортами.Аби була більшість стабільна, продуктивна на всі п”ять літ, й не треба ніяких партійних кульбідів. Так воно сталося попервах, коли на тайну вечерю за один стіл всілися “Слуги Народу”, “Європейська Солідарність” та інші фракції. Але тут з”явився нардеп Микола Тищенко, котрий вирішив всі горшки побити, всіх з керівних посад познімати, всіх пересварити. І це все буцімто освячувалося самим Президентом.
28 жовтня 2021-го вибухнуло на сесії. Тищенко заволав про зелених чоловічків, ледь не державний переворот. Не буду цю маячню повторювати.
Сесія ніяк не відбувається. То заміновано, наступного разу повеневі води Ужа загрожуватимуть будові на площі Народній, 4. Журналіст Павло ФЕДАКА сенсаційно подає інформацію про примирення вчорашніх ворогуючих, вони обнімаються, щось замислили, кого головою, заступниками поставити.
А нічого з того не буде нічого доброго, кардинального для закарпатців і Закарпаття. На фото Павла Віктор Балога обнімається з Володимиром Чубірком. А на іншій світлині депутати Верховної Ради Микола Тищенко ( партія “Слуга Народу”, Василь Петьовка та Валерій Лунченко ( обоє з партії “Рідне Закарпаття”, група “Довіра” у ВР) – б”ють по руках Дивина? Чубірко вже був головою облради від партії “Єдиний Центр”, якою управляв Віктор Балога. Нині пан Балога перебуває у Верховній Раді, у фракції “За майбутнє” ( партія Коломойського). А В.Чубірко – депутат облради від партії “Рідне Закарпаття”. Всі депутати у Верховній Раді від партій “За майбутнє” і “Рідне Закарпаття”( група “Довіра” у парламенті) голосують за все разом зі “Слугами”. А тому є штиками Президента Володимира Зеленського.
Тому, як скаже пан Президент, так все і буде. В коаліції далі будуть у Закарпатті “Слуга Народу”, “Рідне Закарпаття”, “За майбутнє”, ОПЗЖ, “Команда Андрія Балоги”, КМКС- Партія угорців України. “Батьківщина” та “ЄС” – в опозиції. Таке моє переконання. Петров визнає свої помилки і далі очолюватиме депкорпус. Тищенко на певний час заляже на дно, дещо пригасить свою словесну тріскотню.
Та хоч би один хтось з 64 – рьох депутатів у знак протесту проти таких викрутасів голови, президії, ЦК своїх партій склав повноваження, гримнув дверима. Ні, всі на місці. Всі тримаються за мандати. Ділять. Хитрують. Маніпулюють. То любляться, то чубляться.
Цілий рік лютує пандемія, лікарні волають про кисневі станції, кисню нема, люди вмирають і вмирають, хворих нових сотні, тисячі, а ВОНИ бавляться в панські ігри – посади, вибити гроші на свій округ, на свою якусь програму захисту трутнів. Вони не можуть навіть об”єднатися перед людськими смертями.
ПАВЛЕ ФЕДАКА. Вони тобі можуть дати жадану тобою колись посаду директора Закарпатського краєзнавчого музею.Заслуговуєш. Один з нових документальних стендів присвяти Закарпатській облраді взірця 2020-2021 років, як найімпотентнішій за всю історію Закарпаття в складі України ( від 1945-го).
АЛЕ. В Ужгородській міськраді нардеп, так званий куратор-префект- смотрящій Закарпаття Микола Тищенко пів року тому так само здійснив переворот, створивши нову більшість, витуривши з неї ріднозакарпатців, єесників, і, знаєте, регулярно проводять сесії, приймають рішення. Не бісяться весь час, як сірі кардинали у Закарпатському Сірому Домі на площі Народній, 4.
Умре, не проживе своїх п”ять літ, коли СТАРИЙ-НОВИЙ ГОЛОВА не тягтиме воза так і туди, як дружно велять їздці у ньому, а прямуватиме, тільки чуючи- “Вйо”, “Вісьта” “Гайта”, “Тпрру” від кучера-погонича Миколи з Києва.
БОГДАН БАРБІЛ, Заслужений журналіст України.Ужгород
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *