Закарпатська обласна філармонія запрошує на органний концерт

Закарпатська обласна філармонія запрошує на органний концерт

25 травня 2021 року о 18:30 відбудеться концертна програма солістки-органістки Закарпатської обласної філармонії Катерини Гажо.

Артистка бажає підкреслити важливість гармонії в повсякденному житті, вміння любити себе, насолоджуватися радістю життя.

Назва концерту «Алгебра гармонії» своєрідна. На запитання: «Чому саме така назва концертної програми?», пані Катерина відповіла наступне: «Чи можливо знайти універсальну формулу для створення художнього, музичного твору або картини? Формулу, за допомогою якої від даного творіння неможливо буде відвести погляду або буде бажання слухати багато разів і діставати натхнення від почутого…

Раціональний початок в освоєнні певного ремесла може дати непоганий результат, може навіть зробити з тебе віртуоза своєї справи. Але для того, щоб створити або відтворити твір особливо та неповторно, потрібно вже дещо більше. Так дійсно, для того, щоб тебе почули, в першу чергу треба мати що сказати.

Шукаючи структурно-логічний підхід і готовий рецепт до створення ідеального виконання, виконавець у кінці часто сам того не розуміючи знаходить відповідь у собі, опираючись на власний досвід, почуття, емоції, на щось справді ірраціональне та несвідоме.

Тут поняття «гармонії» використовується у якості образу, який є зв’язаний з світосприйняттям виконавця. А формула – це є ніщо інше, як ідеальне співвідношення в єдиному цілому фізіологічних об’єктивних особливостей сприйняття людини «виконавця» з власним досвідом, індивідуальним естетичним смаком, глибиною внутрішнього світу, гнучкістю та чуттєвістю».

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Музичний вечір відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.

Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.