Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт фортепіанної музики

Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт фортепіанної музики

Вихідці з Ужгорода, піаністи, представники двох музичних поколінь − Йожеф Ермінь та Ірина Шелельо в концерті представлять програму романтичних, класичних та сучасних творів, особливе місце у якій займатиме жанр танцю.

У програмі прозвучать твори Людвіга ван Бетховена, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Вольфганга-Амадея Моцарта, Іштвана Мартона та інших.

Маестро сцени та молода геніальна виконавиця запрошують вас 29 вересня 2021 року о 18:30 на фортепіанний концерт.

Ведуча – Ріта Шимон.

Піаніст Йожеф Ермінь народився у 1960 році в Ужгороді, навчався у Львівській консерваторії ім. М. В. Лисенка (клас М. Крушельницької) і в Московській консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Є. Малініна). Завідує кафедрою спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Як соліст, камераліст та акомпаніатор охоплює репертуаром музику від бароко до сучасності. Виступав в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США і Канаді, брав участь у численних радіо- та телевізійних записах. Останнім часом все більше зосереджується на інтерпретації музики ХХ століття. Лауреат премії ім. Ревуцького за пропагування сучасної музики в Україні (1993), премії С. Людкевича, заслужений артист України. Музикант бере участь у численних проєктах у Польщі. Серед них престижні фестивалі: «Варшавська осінь», «Варшавські музичні зустрічі», «Музика в старому Кракові», Фестиваль краківських композиторів, Фестиваль Лютославського і Фестиваль Нікодимовича в Любліні. Його запис «Курпівських пісень» Кароля Шимановського для сопрано і фортепіано, здійснений спільно з Ольгою Пасічник для студії Musicon, отримав 1998 року фонографічну нагороду «Фридерик 97» у номінації сольної музики.

Ірина Шелельо народилася в 1987 році в Ужгороді. Закінчила академію імені Ференца Ліста (Будапешт). У 2008 році стала стипендіатом Bard College в США. Закінчила Віденську Konservatorium Wien Privatuniversitat. Учасниця «Seleljo Duo», «Duonarchie», «Trio di Vienna». Концертує на теренах Австрії, Словенії, Італії, Іспанії, Франції, Чилі.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.