Закарпатська обласна бібліотека запрошує на зустріч з Вахтангом Кіпіані

Закарпатська обласна бібліотека запрошує на зустріч з Вахтангом Кіпіані

1 вересня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушяка відбудеться зустріч із журналістом, головним редактором інтернет-видання «Українська правда» Вахтангом Кіпіані. Під час вечора презентують незалежний проект про українське минуле та книги від «Історичної правди». Ініціатор зустрічі – видавництво «Ґражда».

Вахтанг Кіпіані – український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси.

“Історична Правда” (http://www.istpravda.com.ua) – онлайнове суспільно-історичне, науково-популярне видання, дочірній проект «Української правди».”Історична Правда” – майданчик для наукових і публіцистичних дискусій навколо історичної політики та політики пам’яті. Джерело новин (коротких інформацій), аналітичних статей, інтерв’ю, рецензій та оглядів книжок, анонсів про всі події, пов’язані з тематикою сайту, сховище артефактів. Дайджест тематичних публікацій – що дозволить не пропустити важливі та цікаві статті вчених, журналістів у паперових та онлайнових ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *