Закарпатська міліція вшанувала пам’ять своїх колег – ліквідаторів аварії на ЧАЕС

міліція-чорнобильці14 грудня Україна вшановує пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Напередодні урочистості відбулися і в закарпатській міліції.

В урочистій обстановці було відкрито й освячено стеллу загиблим героям-чорнобильцям із фотографіями 51 закарпатських міліціонерів, життя яких забрав підступний атомний вбивця.

В присутності керівництва УМВС і численних гостей-ліквідаторів аварії на ЧАЕС стеллу освятив й провів молебень за душами усопших «чорнобильців» о.Миколай Кабацій.

А далі в клубі управління відбулися урочистості, які відкрив начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

Сергій Олексійович зробив екскурс в історію чорнобильської трагедії. 3480 закарпатців взяли участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, з них 430 працівників міліції. На жаль, півсотні з них уже немає в живих… Хвилиною мовчання зал вшанував пам’ять загиблих героїв. До пам′ятника загиблим було покладено корзину з квітами.

Великій групі «чорнобильців» було вручено грошові премії та відзнаки УМВС і обласної влади.

Очільник УМВС висловив подяку людям, з ініціативи яких було встановлено стеллу «чорнобильцям» – голові Асоціації УМВС «Чорнобиль» Петру Бронтерюку та ветерану ОВС полковнику міліції у відставці Володимиру Цанько. Вони ж видали і пам′ятний буклет, присвячений річниці чорнобильської трагедії, який буде роздано родинам загиблих «чорнобильців».

З щирою промовою перед присутніми виступив і сам сивочолий ветеран і «чорнобилець» Петро Бронтерюк, який висловив подяку очільнику міліції за турботу про «чорнобильців».

– Чорнобиль залишається глибоким болем і відкритою раною України. Це наша історія, яку слід пам′ятати, аби не робити більше таких помилок. Адже без минулого немає майбутнього, – підсумував полковник Сергій Шаранич.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *