Закарпатська міліція спростовує твердження керівництва УжНУ про бездіяльність силовиків

ужнуПро це інформує речник УМВС України в Закарпатській області Олег Подебрій.

Заява т.в.о. ректора зареєстрована ЄРДР, розпочате досудове слідство СУ УМВС України в Закарпатській області за ст. 350 ч.1 КК України. Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок

Вчора офіційний сайт УжНУ розмістив заяву наступного змісту.

Шановні студенти, аспіранти, співробітники Ужгородського національного університету! Вважаємо своїм обов’язком інформувати Вас про ситуацію, яка склалася навколо УжНУ.

2 грудня 2014 р. один зі співробітників університету від імені Правого Сектору Закарпаття вимагав від керівництва вишу не допускати в приміщення на пл. Народна, 3, не надавати документи і, взагалі, перешкоджати роботі слідчої групи Головного слідчого управління МВС України, яка приїхала в рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом підробки документів колишнім складом ректорату. Була озвучена погроза щодо фізичної розправи над керівництвом університету.

Того ж дня керівництво УжНУ офіційно звернулося до правоохоронних структур області з проханням розпочати розслідування цього випадку та гарантувати безпеку працівникам ректорату.

З метою запобігання можливим провокаціям, маніпуляції громадською думкою, дбаючи про безпеку співробітників університету і враховуючи факт, що станом на 19.00 3 грудня 2014 р. немає жодної реакції правоохоронних органів Закарпатської області, вважаємо своїм обов’язком оприлюднити це звернення.

Керівництво УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *