Закарпатська міліція розшукує 19-літнього вбивцю

Закарпатська міліція розшукує 19-літнього вбивцю

швидкаВечірньої пори до чергової частини Свалявського РВ УМВС надійшло повідомлення від мешканця с. Абранка Воловецького району про те, що він виявив у будинку мертвою свою тітку.

 На місце пригоди негайно прибула слідчо-оперативна група, керівництво Свалявського райвідділу, а саме його начальник полковник міліції Людвіг Файт, заступник начальника – начальник кримінальної міліції Василь Папіш та керівництво УМВС України в Закарпатській області.

 Як з′ясували правоохоронці, померлою виявилася 72–річна місцева мешканка, яка проживала сама в будинку. При огляду тіла стало відразу зрозуміло, що жінка померла не своєю смертю.

 Правоохоронці ретельно вивчили обставини події,  почали відпрацьовувати різні версії скоєння цього вбивства. Було перевірено піднаглядовий елемент, здійснено подворовий обхід мешканців села Абранка та інші заходи. Все це робилося правоохоронцями, щоб скоріше вирахувати нелюда, який скоїв цей злочин.

 Розкриттям даного резонансного злочину керував безпосередньо заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції полковник міліції Михайло Немеш.

І от наполегливі пошуки та клопітка робота міліціонерів нарешті дали позитивний результат. В поле зору правоохоронців потрапив місцевий 19–річний мешканець, який в минулому мав конфлікт з померлою. Підозру в міліціонерів викликав той факт, що хлопчина на сам Святвечір несподівано для рідних вирішив поїхати на сезонні роботи в Росію…

 Завдяки зібраним беззаперечним доказам, сумнівів у тому, що вбивство пенсіонерки скоїв саме цей юнак, у міліціонерів немає. Вживаються заходи щодо затримання підозрюваного в Росії й  доставлення його на Закарпаття, де він постане перед слідством і судом.

 Начальник Свалявської міліції Людвіг Файт подякував своїм колегам за пророблену роботу, відзначив оперативність розкриття цього злочину. Також він запевнив, що працівники Свалявського РВ УМВС завжди готові до виконання покладених на них обов’язків, про що красномовно свідчить розкриття вбивства в с.Абранка Воловецького району.

 

Сергій Кубаш,

Свалявський РВ УМВС

5 Comments

  1. Розкриттям даного резонансного злочину керував безпосередньо заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції полковник міліції Михайло Немеш.
    А як на рахунок вбивства молодої дівчини в Ужгороді на пішоходному переході?!!!

  2. Я житель цього села. Цю малолітнью тварь (хоча ні, йому 19 років) знаю з дитинства (мені 25 років) на імя Євген і прізвище Понзель. Той хлопець любив випити та й ймовірно вживав наркотики, конфліктний з дитинства, втікав зі школи, стріляв з лука в собак ще дитиною, мучив котів. А жертва 72-річна пенсіонерка мешкала сама біля лісу, та біля головної дороги, справедливо сварила молодь, особливо пяну, обзивала всілякими прокльонами, адже вони шумно йшли дорогою вночі з дискотеки. На основі цього й виник конфлікт молодого душогуба з жертвою. Жертва 3 заяви написала в міліцію на цью тварь. Мати ледь відмазала його. Іще в жертви була пенсія на картці, вона не знімала її багато років. Жила з того що продавала на автошляху Київ-Чоп ягоди та гриби, торік ходила в полонину по яфини, які здавала заготівельникам. Ще й мати цього душогуба, ймовірно підштовхнула юнака до злочину, так як весь час говорила, що в жертви є великі кошти та золото (чув на власні вуха, люблять же у нас в селі рахувати чужі гроші). Жертва тримала біля себе сокиру, зачинялась на ніч, та все одно душогуб вислідив її, коли виходить з дому і.т.п., тобто ретельно готувався до злочину. Судячи по характеру травм – розколота голова, обличя-місиво, виколоті очі, відрізані вуха та груди, злочин скоєно з особливою жорстокістю, з метою помсти жертві, за її справедливі прокльони та дорікання за наругу біля Хреста (молодь пяна іноді справляла нужду біля цього Хреста), що стоїть на узбіччі неподалік хати жерви. Доречі кошти жертва тримала в банку, так що бузувір не розжився, це ймовірно ще більше його розлютився. Після скоення злочину тварь поспіхом зібрала манатки та чкурнула в Москву, де живе його батько, що розлучився з матірю багато років тому. Було це у неділю 5 січня перед Святвечором, а жертву родичі виявили лише в середу 8 січня, так як вона не відповідала на дзвінки. Родичі йшли до неї колядувати.

  3. Щодо професіоналізму міліції, то спочатку вона схопила усіх молодиків в селі Абранка, декого били з метою зізнання. Хотіли повісити “висяка” на когось з хлопців. Та судово-медична експертиза розставила все на свої місця, та ще й ймовірний вбивця втік в Росію. Та вбивця скоїв злочин не сам, так як жертва була “міцним” горішком. Його “подєльніків”, не знайшли, хоча старались всілякими шляхами вибити зізнання з хлопців. Найлегше все “повісити” на одного вбивцю, що втік до Росії, а його “подєльнікі” спокійно ходять по селу, попиваючи пиво чи горілку в барі, святкуючи “перемогу” над “ментами”, що не схопили їх. Якщо вбивцю спіймають в Росії, то він їх без сумніву здасть, і кари їм не уникнути. Головний висновок з цієї кримінальної історії – міліція якщо є “висяк”, може повісити його на будь-якого лоха, чи психічно неалекватну людину, чи бомжа, будь-кого, хто “зламається”, та підпишеться на вбивство Кенедді.

  4. Удаліть дані коментарі, так як вони наклеп. Тому не хочу нести кримінальної відповідальності за наклеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *