Закарпатська фінінспекція повернула в казну 13,3 млн. грн.

круФахівці Держфінінспекції в Закарпатській області протягом січня-липня 2013 року провели 142 контрольні заходи, із яких 139 – ревізії та 3 державні фінансові аудити. Під час ревізій 137 підприємств, установ та організацій було перевірено фінансові та матеріальні ресурси на загальну суму 2493,7 млн. грн. 

За результатами контрольних заходів виявлено порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 22,2 млн. грн., у т. ч.: недоотримання фінансових ресурсів внаслідок бездіяльності посадових осіб об’єктів контролю сягнули 9,75 млн. грн., проведення витрат із порушенням законодавства склали 12,4 млн. грн.
Окрім того, під час контрольних заходів з початку 2013 року виявлено придбання об’єктами контролю товарів, робіт і послуг без проведення процедури закупівель на загальну суму 5,34 млн. грн.
Завдяки закарпатським держфінінспекторам забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 13,3 млн. грн. Сума відшкодованих втрат складається з коштів, які внаслідок вжитих заходів додатково надійшли до бюджетів, на рахунки бюджетних установ і організацій та підприємств у сумі 3,3 млн. грн. а також із відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 10,05 млн. грн.
За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 93 досудових розслідувань. До порушників бюджетної дисципліни застосовано 122 фінансові санкції у вигляді зупинення і призупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.
До суду пред’явлено 23 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 8,75 млн. грн.
За скоєні фінансові порушення 471 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 150 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 19 осіб звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.