Закарпатська ДФС радить коли потрібні юристи

Роль юристів у органах Державної фіскальної служби набуває нового змісту і стає більш широкою. Особлива увага зосереджена на працівників правового поля ДФС сьогодні, коли Україна вийшла на якісно новий рівень відносин з Європейською спільнотою. Які функції, завдання та професійні прогнози діяльності юристів податкових органів краю – на ці, та ряд інших питань відповіла Марина Токар, начальник управління правової роботи ГУ ДФС у Закарпатській області під час ефіру ЗОДТРК «Тиса-1» у програмі «Правова освіта».
– У сучасному суспільстві ламаються старі стереотипи про так званий репресивний характер податкових органів, зараз ми бачимо новий рівень комунікації громадян з фахівцями ДФС. Державний орган стає більш відкритий, готовий до спілкування та співпраці з громадянами та бізнесом, тож коли юридичні чи фізичні особи звертаються до ДФС з питаннями, що їх цікавлять, – тоді і приходять на допомогу юристи, – інформує фахівець правової роботи.
За словами Марини Токар, важливо допомогти громадянам та суб’єктам господарювання на початковій стадії виникнення питання чи небажаної ситуації, аби розв’язати їх до ускладнення та не допустити штрафних санкцій чи судової тяганини. Вона акцентує, що одним із найважливіших обов’язків юристів є представлення інтересів держави та контроль за тим, щоб фіскальна служба діяла виключно у законному правовому полі.
Фахівець підкреслює, що саме в наданні кваліфікованих юридичних консультацій, інформуванні громадян та бізнесу – де, з чого, і як сплачувати податки, і полягає одна з основних функцій співробітників управління правової роботи ГУ ДФС області. Зокрема, серед питань, якими зараз найбільше цікавляться закарпатці, є питання оподаткування списаних банками кредитів для громадян та їх розстрочення; податок з доходів фізичних осіб – підприємців; подання оскарження щодо податкового повідомлення-рішення; сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо.
Марина Токар відмічає, що рівень обізнаності громадян у правовому та юридичному законодавстві постійно вдосконалюється і зростає. Вона вбачає у цьому значну роль сучасних медіа, професійних ЗМІ, та кваліфікованих консультацій.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *