Закарпатська делегація провела патріотичний захід на флагмані українського флоту “Гетьмані Сагайдачному” (відео)

Закарпатська делегація провела патріотичний захід на флагмані українського флоту “Гетьмані Сагайдачному” (відео)

На підтримку полонених українських військових моряків, яких незаконно  утримує  в полоні російський агресор,  на флагмані ВМС України фрегаті “Гетьман Сагайдачний” було проведено військово-патріотичний захід “Україна велика –  єдина родина! Від Сходу до Заходу,  від Півночі до Півдня – навіки разом!” за участі представників Закарпаття.

Ініціатором акції виступив випускник генеральского факультету Національного університету оборони України, підполковник Микола Журавльов.

До організації заходу долучився народний депутат України Роберт Горват,  Чопський міський голова Валерій Самардак, «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області” (голова Вячеслав Харченко) та  Закарпатське крайове товариство “Просвіта”  (голова Павло Федака).

На флагмані українського флоту було розгорнуто прапор міста Чоп – найзахіднішої точки України,  що символічно характеризує одну єдину та неподільну  державу Україна.

Захід розпочався з виконання Гімну України та молитви військового капелана Димитрія Присяжного за найшвидше повернення до рідних домівок наших полонених моряків. Крім того,присутні військові капелани подарували екіпажу корабля образ Святого Миколая Чудотворця та  усі разом  у спільній молитві попросили  у Всевишнього  сил та міцного здоров’я  українським захисникам.

Колектив зразкової дитячої хореографічної студії «Щедрик» виступив з концертною програмою на патріотичну тематику. Символічно, що під час концерту над “Гетьманом Сагайдачним” пролетіли журавлі – добрий знак.

Чопський міський голова Валерій Самардак вручив рідним полонених моряків символічні подарунки, а екіпажу корабля – грамоти за мужність, вірність і професіоналізм, зазначивши, що закарпатський край пишається військовими моряками – гідними захисниками України.

Опубликовано Kseniya Sokolenko Пятница, 17 мая 2019 г.

Опубликовано Kseniya Sokolenko Пятница, 17 мая 2019 г.

Опубликовано Kseniya Sokolenko Пятница, 17 мая 2019 г.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *