Громадянська позиція - Закарпатська область

Закарпатська бібліотека запрошує на перегляд та обговорення фільму «Зима у вогні»

Закарпатська бібліотека запрошує на перегляд та обговорення фільму «Зима у вогні»

20 лютого, у понеділок, о 17.00  в Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка (пр. Свободи,16) до Дня Героїв Небесної Сотні покажуть документальний фільм, знятий режисером Євгеном Афінеєвським «Зима у вогні: боротьба України за Свободу».

Світова прем’єра кінострічки відбулась 3 вересня 2015 року на Венеційському кінофестивалі. Також фільм було показано у головному конкурсі на кінофестивалі в Телларайді 2015 та у секції документальних фільмів на міжнародному кінофестивалі у Торонто 2015, де він отримав Приз глядацької аудиторії за найкращий документальний фільм. Номінант на премію «Оскар» 2016 року  в категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм».У кінострічку увійшли: інтерв’ю з протестувальниками, записи з місця подій та великомасштабний погляд на конфлікт

У фільмі показано українську Революцію гідності на київському Майдані Незалежності взимку 2013–2014 років, викликану насильницьким розгоном мирної демонстрації студентів загоном міліції спеціального призначення «Беркут», що призвело до повалення режиму президента Віктора ЯнуковичаЄвген Афінєєвський та його команда брали інтерв’ю у протестувальників, активістів, медичних працівників, митців та представників духовенства, які представляли різні покоління, соціальні прошарки, національності та релігії, включно з 12-річним волонтером.  «Зима у вогні» документує боротьбу українських протестувальників, які стояли на своєму, незважаючи на кровопролиття, відчай та тяжкі умови.

 

ВХІД  ВІЛЬНИЙ

 

Євгенія Напуда ,

завідувачка  відділом обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *