Закарпатка Вікторія Андрусів презентує онлайн свій новий роман „Та, що танцює на хвилях”

Закарпатка Вікторія Андрусів презентує онлайн свій новий роман „Та, що танцює на хвилях”

11 лютого о 20:00 на фейсбук-сторінках Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф.Потушняка та веб-каналу „Тиса: First” наживо відбудеться онлайн-презентація нової книги Вікторії Андрусів  „Та, що танцює на хвилях”.

„В житті інколи відбуваються такі неймовірні пригоди, що й Голлівуд би позаздрив сюжету. А в Лос-Анджелесі взагалі можливо все. І дівчина Уляна, нелегалка з України, вже зневірившись у власній долі, зустрічає на темній вулиці свій шанс… Не казкового принца, а кримінального боса, на якого працюють нелегали з країн третього світу.

Читач разом з героями роману мандрує з Америки до сучасної України, і навіть до Індії. Драма перетворюється в трагікомедію, вигадка переплітається з сьогоденням.

У цій історії є і сміх, і сльози, і любов, і плантації марихуани…”, йдеться в анотації до книги.

Українська письменниця Вікторія Андрусів, яка вже тривалий час проживає в США, презентуватиме свій новий роман „Та, що танцює на хвилях” у прямому етері на платформі Zoom. Підключитися до конференції Zoom можна так:

https://us02web.zoom.us/j/86284712275?pwd=a2NiR1lQMExWazFpRkVqK0krOUFaZz09

Ідентифікатор конференції: 862 8471 2275

Код доступу: 658115

Також в студії працюватимуть телефони: +38 067 378 54 60;  +38 099 60 400 14 (безкоштовно, за вашим тарифом), за якими можна поставити питання Вікторії шляхом  дзвінків та смс-повідомлень.

Крім того, презентація буде транслюватися наживо на фейсбук-сторінках: https://www.facebook.com/zak.ounb та https://www.facebook.com/tysa.channel/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.