Закарпатка Люба Пеха потребує допомоги на лікування професійного захворювання

Закарпатка Люба Пеха потребує допомоги на лікування професійного захворювання

Всім, хто колись працював у видавництві «Радянське Закарпаття», а перед цим – у друкарні по вулиці Духновича, а вже потім – просто у видавництві «Закарпаття».

Всім, хто пам’ятає, як друкувалися газети – починаючи від радянських часів. Всім, хто пам’ятає лінотипи і ручну верстку, всім, хто знає, що таке метранпаж. І всім, хто пригадує, хто саме друкував газети. І всім, хто підписував їх «У світ!»

На першій машині більше 20-ти років працювали Володя Сотак і Люба Пеха. Володимир вже давно пішов у небуття і кару небесну від шкідливого виробництва – а газетні пластини це цинк і свинець – досі пожинає Люба. У свої 55 – жінка має ІІ групу інвалідності. Її кістки – наче мереживо – свинець зробив свою справу і незначна травма для неї закінчується множинними переломами.

Вперше таке сталося навесні – невдале падіння призвело до переломів руки й ноги – і відповідно – до операції з застосуванням пластин. Більше півроку Люба проходила на милицях. Справа йшла на лад, але…

Чергове падіння понівечило всі надії на виздоровлення. Знову множинний перелом на руці (вже іншій), тріщини у тазі, струс мозку… Свинець в організмі не дає надії на порятунок…

Тепер Любі потрібна операція – кістки просто так у гіпсі не заживуть. Приблизна вартість – 26 тисяч гривень – сума для Люби, котра отримує пенсію 1400 гривень – не підйомна.

Але нас, тих, хто пам’ятає жінку і знає – що цей збір коштів може допомогти – залишилося немало. Для кожного з нас кілька гривень навіть в умовах сьогоднішнього безгрошів’я – не останні гроші в бюджеті.

Дай Бог, щоб допомагали ми, а не нам. Не будьмо байдужими, допоможім Любі Пеха.

Реквізити пенсійної картки:

Пеха Любов Ігнатівна. Укргазбанк. 5355077018191500

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *