Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Закарпатець В’ячеслав Бігун представив новий реліз стрічки “Шевченко живе. Зізнання Лесі”

Закарпатець В’ячеслав Бігун представив новий реліз стрічки “Шевченко живе. Зізнання Лесі”

До Дня народження Т. Шевченко В’ячеслав Бігун оприлюднив в інтернеті оновлений реліз своєї короткометражної стрічки «Шевченко живе. Зізнання Лесі».

Створений за матеріалами епічного фільму режисера «Серце мами Гонгадзе», фільм – це унікальні кадри зізнань Лесі Гонгадзе, зафільмовані в Тбілісі.

Леся Гонгадзе зізнається нам як упродовж життя змінювалося її ставлення до творчості Т. Шевченка, читає його вірш «Кавказ» на фоні Кавказьких гір, й окреслює сучасне значення творчості Кобзаря. Емоційний фон створює пісня співачки Solomia на слова балади «Русалка» Шевченка.

Новий реліз – покращений варіант стрічки, вперше представленої в березні 2015 року. Представлено й афішу фільму, виготовлену Ніною Добровольською.

В’ячеслав Бігун відомий стрічками, які оповідають про долю України та жінки. З-поміж найвідоміших його фільмів, такі як «Серце мами Гонгадзе», «Мати. В ім’я мільйонів» (за мотивами оповідання «Мати» О. Довженка), «Я і є вона» (неймовірна історія партизанки Василини), «Її хліб насущний» (спогади свідка Голодомору), які здобули й міжнародне визнання.

Slavik Bihun’s Filmography | Фільмографія Сл. Бігунаhttp://www.imdb.me/slavikbihun

гонгадзе

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *