Закарпатець Віктор Назаров став чемпіоном України з важкої атлетики

У місті Скадовську проводився чемпіонат України серед чоловіків та жінок віком до 23 роки та 27-ий міжнародний турнір пам’яті заслуженого майстру спорту Якова Куценко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Успішно у цих змаганнях виступив закарпатець Віктор Назаров (тренер Юрій Джупина (Великий Березний). Виступаючи у ваговій категорії до 69 кілограмів Віктор показав у ривку 115 кілограмів та поштовху 146 кілограмів із сумою двоборства 261 кілограм з нормою майстра спорту України став чемпіоном України. Максим Гамалюк з Донецька з результатом 256 кілограмів став срібним призером. Дмитро Петров з Хмельницька з результатом 255 кілограмів став бронзовим призером.
У міжнародному турнірі Віктор Наразов став бронзовим призером, програвши заслуженому майстру спорту з Молдавії срібному призеру 2013 року Ігору Боуру, якого результати міжнародного рівня 140 у ривку та 182 у поштовху. Іван Цєрна (Молдавія) з результатом 123-150 (результат у сумі 273) – срібна медаль. Ужгородець Олександр Стахов з результатом у сумі двоборства 205 кілограмів посів 15 місце. Хустянин Олександр Сушко підкорив у ривку 90 кілограмів і не зміг підкорити у поштовху 110 кілограмів. Одержав нульову оцінку, а міг боротися за медаль. Вингорадівець Ярослав Томілін виступаючи у ваговій категорії 94 кілограми з сумою 305 кілограмів посів 16 місце. У ваговій категорії до 105 кілограмів Валентин Олень з Великого Березного з сумою двобортна 260 кілограмів (тренер Юрій Джупина) посів сьому місце. Виноградівець Юрій Пінаєв у ваговій категорії +105 кілограмів з результатом 330 кілограмів у сумі триборства посів п’яте місце.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Василь Деяк,
суддя міжнародної категорії

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *