Закарпатець Роланд Цебер взяв участь у зустрічі депутата Бундестагу з Головнокомандувачем Десантно-штурмових військ

Закарпатець Роланд Цебер взяв участь у зустрічі депутата Бундестагу з Головнокомандувачем Десантно-штурмових військ
Про це повідомляє Радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Роланд Цебер:
“Відразу на початку року разом з великим другом України Marcus Faber, представником комітету оборони німецького парламенту, людиною яка щодня лобіює питання щодо надання важкого озброєння для нашої країни, зустрілись з Головнокомандувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-майором Максимом Миргородським, його заступниками та представниками Центру Трансатлантичного діалогу.
Генерал-майор Миргородський поділився оцінкою поточної ситуації на полі бою та розповів про актуальні пріоритети у постачання озброєння та військової техніки. У свою чергу Маркус Фабер розповів про потенційні напрямки двосторонньої співпраці, які можуть бути посилені найближчим часом, та запевнив, що підтримка України Німеччиною триватиме.
Депутат Бундестагу поділився очікуваннями від поїздки до прифронтових регіонів України, які заплановані на цей та наступний тиждень, зазначивши, що російсько-українська війна недостатньо висвітлена в німецьких ЗМІ та соцмережах. Маркус Фабер вважає особливо важливим розповідати громадянам Німеччини про жахіття війни та переконати їх, що Україні потрібна більша підтримка.
У рамках візиту депутат передав командуванню Повітряно-штурмових військ десять навігаційних систем.
Ми щодня дякуємо Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine за боротьбу і захист, за можливість прокинутися зранку. Водночас треба пам’ятати, що наша незалежність і перемога України у цій війні залежить від кожного з нас. І боротися за неї треба щодня на усіх фронтах. Ми і надалі будемо працювати та робити все можливе і не можливе, щоб наблизити Україну до перемоги, та щоб у військових було все необхідне для цього.
Слава Україні!”
***
Оновлено
Роланд Цебер:
Колега та однопартійка Marcus Faber, голова комітету з питань оборони Німецького Бундестагу пані Marie-Agnes Strack-Zimmermann щойно повідомила про надання Україні урядом Німеччини системи ППО Patriot та БМП Marder!!!
Dankeschön!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *