Закарпатець переміг на перегонах в Норвегії (ФОТО)

Мукачівець В’ячеслав Мухідінов став переможцем гірських легкоатлетичних перегонів Mesterlig Mulismilen (Майстри в Мелісмілен). Mulismilen є найстаршими дорожніми  гонками, що проходять з 1968 року у другому за величиною норвезькому місті Бергені. В категорії спортсменів не молодших 35 років, наш земляк переміг на одинадцятикілометровій трасі з результатом 37 хвилин 21секунда.

Наша довідка:

В’ячеслав Мухідінов – випускник мукачівської ЗОШ № 1, є вихованцем клубу спортивного орієнтування ”Товариш”. Є одним з найуспішніших українських спортсменів-орієнтувальників, брав участь у п’яти чемпіонатах світу, став призером чемпіонату Європи, єдиним на Закарпатті чотириразовим переможцем Всеукраїнських спортивних ігор, багаторазовим чемпіоном України та Угорщини. Крім СК ”Товариш”, виступав за словацький клуб ”Даргов” (KOB Dargov) з Кошіце, угорський ”Вошуташ” з Ніредьгази (Nyíregyházi Vasutas Sport Club),  данський клуб – “Фарум” (Farum-Tisvilde OK) та клуб ”Турун Метсанкавият” (TurunMetsänkävjät) з Фінляндії.

У 2012-2013 роках працював тренером одного з найкращих у Норвегії клубів спортивного орієнтування КОК (KristiansandOrienteringsklubb) з міста Крістіансанн. З 2014 року очолює юніорську команду клубу ”Ворег” (Varegg) з міста Бергена.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *