Чоловіка з двома пакетами боєприпасів зупинила транспортна міліція біля колій на станції Королево, повідомляє УМВС на Львівській залізниці.
37-річний мешканець Закарпатської області ходив біля залізничного полотна нетверезим і тримав два поліетиленових пакети. У них міліціонери знайшли 11 набоїв калібру 7,62. Чоловік пояснив, що знайшов патрони в лісі неподалік від дому.
Вилучені боєприпаси направлені на дослідження. Щодо чоловіка складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 178 КУпАП – появу в громадському місці у нетверезому стані, триває подальша перевірка.
