Закарпатець “Мадяр” впав у немилість можновладців

Повідомляє телеграм-канал Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/363

❗️Наш земляк Мадяр (Роберт Бровді) впав у немилість Офісу Президента через те, що один з бійців його підрозділу «Птахи Мадяра» в дуже коректній формі повідомив у репортажі інформацію, що західні партнери не поставляють нам снаряди для оборони Бахмутe, а якщо немає снарядів для захисту міста , то і немає змісту тримати оборону з трьох сторін, треба вирівняти лінію фронту і залишити Бахмут ворогові, адже через відсутність артпідтримки в день гине від роти до батальйону.
❗️Підрозділ Мадяра вивели з Бахмуту і відправили на попереднє місце несення служби. Не знаю чи відповідає дійсності інформація, що Головнокомандувач ЗСУ Залужний скасував свій наказ від 20 лютого 2022 року про переведення лейтенанта Бровді Р.Й. з військової частини сили ТРО до військової частини Сухопутні військ
❗️Пояснюю політикам – цінність Мадяра не тільки в діях його підрозділу аеророзвідки, а в головній мірі через його ораторські та артистичні здібності.
❗️Одним висловом «БадаБум! Джага-Джага!» Мадяр вміє підняти дух нації до небувалих висот.
❗️Ніхто в Україні не вміє так вишукано послати нах…й путлера, як Мадяр, затвердивши слова відповідним жестом.
❗️Я вже не кажу про приклад для угорської національної меншини, яка бачить яскравий образ того, як її представник став суперзіркою ЗСУ.
❗️Мадяр «золотий самородок» для сил спеціальних інформаційно-психологічних операцій.
❗️На даний момент Мадяр спокійно може очолити список президентської сили до Верховної Ради України, як і будь якої іншої, звичайно. ❗️Кошти на вибори він також знайде самостійно, його фінансуватиме народ)))
❗️Це добре розуміє начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, який декілька разів зустрічався із земляком в Бахмуті. Відповідні світлини виставлялись в соцмережах та інтернет ЗМІ, додаючи позитивного іміджу керманичу Закарпаття.
❗️Ясно, що можна залити зараз Мадяра лайном, згадавши йому старі гріхи, але це буде контрпродуктивно.
❗️Кожна велика нація потребує свої історичні міфи, не руйнуйте один із них.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *