Закарпатець кинув виклик аферистам, які наживалися на сирітських долях (відео)

Закарпатець кинув виклик аферистам, які наживалися на сирітських долях (відео)

Був дім, нема дому…
О як все чудово починалось…
Заява… Допит… Слідча… і мовчок та аж такий що роки два уже іде.
У вересні 2017 року вийшов сюжет на місцевому телеканалі «М-студіо» після якого пішло поїхало…
Ну в хорошому сенсі.
Зустрічей з слідчою Годованець Ксенією Степанівною було можливо десь 3 від часу досудового розслідування і до сьогодні 31 травня 2019 року, суть відкриття кримінального провадження є в сюжеті, який прикріплений нижче. Наче і ти вже герой програми, але як в телепередачі «Минута славы» лише на мить . А насправді дуже шкода, що гарантоване право Конституцією України про збереження за сиротою житла після досягнення 18-ти річного віку лише на папері, а дізнаючись про те що тебе тупо киданула держава на ТВОЄ майно яке було твоїм та нехтуючи Сімейний Кодекс України, Конституцію України замість того, щоб регулювати спір в мирному порядку ще й кажуть що вони тут не причому адже Рішення від 2004 року про надання матері дозволу вчиняти від мого імені правочини є цілком законними й вони нічого не порушили.
А як же стаття 177 СКУ « 2. Батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав: — укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договори щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири;» Джерело: https://kodeksy.com.ua/simejnij_kodeks_ukrai…/statja-177.htm,
Я вирішив все ж дізнатись у свого опікуна тобто директора школи-інтернату чи був він в курсі цього всього нащо він відповіддю на інформаційний запит від 17.01.2018 року під №01-14\65 відповів наступне : « — повідомляю, що на засідання Ужгородського міськвиконкому мене ніколи не запрошували, і я не брав участі в даному засіданні» А хоча мав. так само як і мав цікавитись долею про моє майно так само як і про інших вихованців школи-інтернату.
На питання «Чи цікавились ви долею мого майна в період мого виховання в школі-інтернаті?» Відповідь вразила до глибини цинізму директора та повної байдужості до дітей. « повідомляю, що згідно Статуту школи-інтернату та посадових обов’язків, я захищаю особисті, житлові та майнові права інтереси кожного учня, який прибув та навчається у школі-інтернаті. Оскільки минуло багато часу з дня коли Ви вибули зі школи — інтернату, я не пригадую з яким статусом Ви прибули у 2000 році до Перечинської школи — інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської області.»
Я один не бачу відповіді на це питання?
Я хочу нагадати пану директору що прибув до вас я зі статусом дитини позбавленої батьківського піклування. а позбавлена матір була тільки в 2001 році. А цікавились ви долею мого майна лише один раз і то перед тим як я випускався зі школи в серпні 2008 року, прощо свідчить маленький клаптик паперу на якому значиться, що «Владимир Євгеній Анатолійович за адресою м.Ужгород, вул. Легоцького 17\31 не значиться…»
Це говорить проте, що директор порушив цілу низьку законів та статей. Якоюсь дивною виявилась ситуація що до школи не навідалась перевірка після відкриття кримінального провадження, адже я впевнений, що після закінчення інтернату не один залишився зі своїми проблемами сам на сам…
Отож після закінчення інтернату Вам нічого не залишається, як мотивовано своє майбутнє планувати, а ще 10 років і навіть більше повертати те чого не зберегла ні держава, ні опікун… Таке дитинство навряд чи б Уповноважений з прав дітей оцінив і аплодував директору та Службам у справах дітей.
Співчуття… Це не є допомога сироті. Реальна допомога це справа!
Справа, яка в поліції немає жодного поштовху з 2017 року, лише годування кожного дня, що справа ведеться та розслідується.
До поліції 25.07.2017 року було подано повідомлення про кримінальне правопорушення з цілою низькою доказів, які підтверджують ознаки кримінального правопорушення, справу відкрили 01.08.2018 року. На допитах в слідчої були додані додаткові докази, також зразки почерків мами. Жодного обвинувального акту немає і досі. Відповіді на мої клопотання з грудня 2017 року немає! Чому?
Чому я повинен кожен місяць винаймати житло поки ви нічого не робите. Як мені відомо слідча не веде справу.
Чому?
От такі от пироги. Був дім, нема дому…
Коли вже нарешті почнуть ГАРАНТУВАТИ І ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ права дітям сиротам?

Автор: Владимир Євгеній (Vladymyr_yevhen)
Кореспондент (МСГК Інфо)

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *