Закарпатчики з ДРБ “Сонечко” захопили рашистський танк Т-72 Б (відео)

Закарпатчики з ДРБ “Сонечко” захопили рашистський танк Т-72 Б (відео)

Воїни добровольчого спецпідрозділу «Сонечко» із Закарпаття не перестають дивувати своєю хоробрістю, сміливістю та спритністю. Так, під час успішної операції на Донеччині військовослужбовці цього формування захопили російський танк Т-72 Б.

− Ця бойова машина перебувала на ворожих позиціях у ролі передового опорного пункту, – розповів командир «Сонечка» Руслан Каганець. − До панцерника були підведені лінії військового зв’язку, звідки відбувалось управління російським військовим підрозділом, що виконував завдання в цьому районі. Цікаво, що всі шляхи підступу до танка були просто всіяні  розтяжками та хибними «секретами». Це свідчить, що рашисти нас дуже бояться, намагаються всіляко захиститись і приховати свої «консервні банки» у лісосмугах. Шкода, що вони й досі не зрозуміли, що від українських воїнів не сховаєшся ніде.

Руслан Каганець також додав, що під час захоплення опорного пункту біля танка перебували два російські військовослужбовці, котрі намагались запустити сигнальну ракету. Для чого вони це хотіли зробити та на що сподівались – не зрозуміло. Як казав російський класик: «умом расію нє панять».

Кореспондент АрміяInform

Ворожий танк в руках Добровольчого батальйону «Сонечко».
Екіпаж орків випарувався над земною поверхнею.
Командир розвідки Друг Чесний подарував машинку вартістю 7 мільйонів доларів комбату Другу Коменданту.

 

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *