Закарпатський активіст вимагає від Порошенка виконати вимоги Майдану

Про це громадський діяч Іван Данацко заявив у відкритому листі на ім’я керівників держави.

данацко

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ПЕТРУ ПОРОШЕНКО
ТА ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ АРСЕНІЮ ЯЦЕНЮКУ!
Пише Вам людина, яка була піднята ВАШИМИ революційними лозунгами про люстрацію та зміну влади, і ризикуючи своїм життям 20 лютого 2014 року, одним з перших пішов за барикади на Майдані Незалежності в Києві.
Не дочекавшись змін на краще, потім 173 днів, простояв разом з побратимами в Ужгороді, перед будівлею Закарпатської обласної ради, з мітинг-акцією “Закарпаття без Балог”, та був учасником 28 грудня 2014 року в Києві, перед будівлею Верховної Ради, на акції-протесту “Кредитного Майдану”!
Коли МИ йшли, разом з “Небеснею сотнею”, з палицями проти автоматів та снайперських гвинтівок, НАША МЕТА була, змінити у владі не тільки Януковича, а і тих людей, які допомагали йому повністю розрушити та розкрасти нашу рідну Україну – Єфремова, Льовочкіна, Шуфрича, Добкіна, Балог та багато інших.
Що МИ отримали взамін, ВОНИ продовжують ГОСПОДАРЮВАТИ в Україні, а держава, за яку вмерли та кожного дня померають НАШІ побратими та прості громадяни і навіть діти, обкладає новою “ДАНИНОЮ” свій НАРОД!
Якщо ВИ не знаєте звідки взяти кошти для наповнення бюджету, згадайте вимоги МАЙДАНУ, які ВИ обіцяли виконати – повне повернення в державну власність “вкрадені” підприємства, енергетичні компанії, заводи, порти, та багато іншої державної, тобто НАРОДНОЇ власності, яке було таким після розпаду СРСР в 1991 році , а “власників”, які були причетні до “корумпованих” схем відчудження, притягнути до кримінальної відповідальності!
Попереджую ВАС, що багатьом з НАС, з простих людей, вже нема, що втрачати, а ВАШІ закони, що прийняті 29.12.2014 року, які направлені на знищення української нації і ведуть до голодної та холодної смерті, виведуть нас на вулиці і МИ вже візьмемо в руки зброю, так-як бачимо, що мирним шляхом ВИ не хочете виконувати свої обіцянки дані нам на Майдані та в своїх передвиборних компаніях.
В той час коли НАШ НАРОД воює в зоні АТО, в Ужгороді в Закарпатському обласному управлінні СБУ відбуваються п’янки з згвалтуванням, а в місті Чоп, мер Царь Г.В., грубо та цинічно, продовжує порушувати закони, а міліція, прокуратура та суди прикривати злочини.
МИ втомились чекати змін на краще і тому пропоную відмінити злочинні закони прийняті 29.12.2014 року та виконати свої обіцянки дані НАМ – НАРОДУ УКРАЇНИ!
02.01.2015 року. ДАНАЦКО І.І.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Закарпатський активіст вимагає від Порошенка виконати вимоги Майдану”

  1. Пане Іване! Бог Вам в поміч! Ви відважна і мужня людина, патріот який ризикуючи власним життям іде на бій із несправедливістю та соціальним злом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *