Закакрпатці “полюють” на другу вищу

8 серпня у стінах УжНУ  пройшли вступні випробування для здобуття другої вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. Охочих навчатися виявилося вдосталь — близько 156 осіб.

ужнуВступників було розподілено за напрямами: тести з математики складали, щоб здобути інженерно-технічні та економічні спеціальності; історія – для тих, хто прагне навчатися на правознавстві і соціальних науках (політологія, соціальна робота); творчі конкурси з фізичної підготовленості для тих, хто виявив бажання вступати на спеціальність «фізична реабілітація» факультету здоров’я людини. Творчий конкурс проходив на базі спорткомплексу УжНУ («Буревісник») і передбачав виконання нормативів з бігу, підтягування та плавання.
Загалом вступники обирали з-поміж 19 спеціальностей. З собою необхідно було мати паспорт або інший документ з фотографією, що засвідчує особу та кулькову ручку чорного кольору.
Про особливості іспиту розповів заступник голови приймальної комісії, проректора Роман Офіцинський«Люди, що виявили бажання здобувати другу вищу освіту, – це, як правило, вже свідомі, працевлаштовані особи, проте через об’єктивні причини мають намір впевнено почувати себе на своїх посадах, у своїх галузях, установах, підприємствах. Щодо приймальної комісії, то математичний напрям очолює проф. Ф.Е. Гече, творчий конкурс з журналістики – доцент Г.В. Шаповалова, з хімії – проф. В.І. Гомонай, з історії – доцент В.В. Кічера, з англійської мови – доцент О.І. Миголинець, І.І. Шовак, з німецької мови – доцент О.М. Гвоздяк. Як бачимо, найбільшу популярність має екзамен з історії за спеціальністю «правознавство», який складає 51 особа». 

Один зі вступників Володимир Білонка ділиться враженнями: «Екзамен з історії України трохи приголомшив. Чесно зізнаюся, не очікував таких запитань, оскільки вчив історію України дещо під іншим ракурсом. Вступаю я на спеціальність «Політологія», оскільки займаюсь активною громадською діяльністю, а диплом в житті точно не завадить, адже не знаєш, чим зі свого арсеналу скористаєшся в 

майбутньому». 

Олександр Курта
студент відділення журналістики

http://mediacenter.uz.ua


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.