Забудовники закарпатських міні-ГЕС хочуть через суд скасувати заборону Москаля (документ)

Забудовники закарпатських міні-ГЕС хочуть через суд скасувати заборону Москаля (документ)

До Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом звернулися представники забудовників міні-ГЕС, які мають намір скасувати розпорядження голови Закарпатської ОДА про заборону спорудження мні- ГЕС на гірських ріках Закарпаття.

Відповідний документ виклав у мережі Фейсбук Віталій Грегор.

31 липня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, після зустрічи із представниками громад Хустщини та громадських організацій, видав розпорядження, яким зобов’язав всіх голів РДА призупинити видачу дозволів на будівництво МГЕС до введення в дію нового екоголічного законодавства – ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”, який підписаний Президентом України, але буде введений в дію в грудні 2017 р.
Публічну обіцянку про видачу цього рішення губернатор дав на попередній зустрічі-мітингу 21 липня, після того, як скасував 3 розпорядження голови Хустської РДА Н.Павлія щодо будівництва МГЕС, як такі що порушують інтереси громад. Приводом такого рішення стали протестні дії захисників р.Ріка із числа жителів Хустщини, в т.ч із перекриттям дороги Хуст-Долина, громадські слухання в Липчі та Кошелеві 10 липня, мітинг в Хусті 15 липня, за наслідками якого було зібрано підписи майже 3000 мешканців.
Громадська спілка ” Захист і збереження р.Ріка”.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *