Letyshops

За вчора негода наробила ще більшої біди на Закарпатті

підтопленняВ с. Великі Ком’яти Виноградівського району Закарпатської області 27 червня внаслідок несприятливих погодних умов (сильна локальна злива) сталося підтоплення близько 15 домогосподарств і підвальних приміщень приватних житлових будинків. Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Відзначено, що однією з головних причин підтоплення стала захаращеність придорожніх канав та зливних стоків побутовим сміттям.

“О 22:25 після припинення опадів вода з підтоплених домогосподарств зійшла. Підрозділом ДСНС та органами місцевого самоврядування відкачано воду з підвальних приміщень”, – додали у відомстві.

Там також відзвітували, що до робіт залучено 22 особи та 2 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС – 5 осіб та 1 одиниця техніки.

В результаті негоди в Закарпатській області в районі с. Луги Рахівського району сформувався інтенсивний місцевий стік з потужними селевими потоками, який викликав підтоплення прибережних смуг і попередньо 48 домогосподарств у 3 населених пунктах Рахівського р-н а (с. Луки, с. Богдан, с. Видричка).

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *