За тиждень на Закарпатті виявили 38 фактів крадіжки електроенергії

У період із 29 травня по 4 червня 2017 року працівниками Закарпаттяобленерго виявлено 38 фактів крадіжки електричної енергії.
Зокрема, було складено 27 Актів про порушення Правил серед населення та 11 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).
Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Хустському та Тячівському районах (10 та 5 порушень відповідно). Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження та зриву пломб, пошкодження приладу обліку та зриву індикаторів впливу постійного (змінного) магнітного та електричного полів.
У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, із яких найбільше у м. Мукачево (5 випадків). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).
Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 100,39 тис. грн., із яких у побуті – на суму 82,57 тис. грн; у юридичному секторі – 17,82 тис. грн.

Прес-служба Закарпаттяобленерго

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *