За сприяння активіста в Чопі відзначили День залізничника (ФОТО, ВІДЕО)

Починаючи із 2002 року, 4 листопада, в Україні відзначається професійне свято – День залізничника. У переддень святкування професійного свята за ініціативою та сприянням міського активіста Самардака В.В., було створено інформаційний фотостенд «Історія Чопської залізниці», який розміщено на біл-борді на території міського стадіону «Локомотив».
збори
Минулого вівторка, 4 листопада, близько сотні ветеранів-залізничників зустрілися, щоб відзначити своє професійне свято. На початку своєї зустрічі, ветерани переглянули світлини інформаційного стенду та з великим задоволення почали ділитися своїми спогадами і відразу ж розповідати про історичні факти чопської залізниці. Після святкових привітань та вручення символічних подарунків всі дружньо вирушили до будівлі приміського вокзалу, де встановлено пам’ятну дошку Георгію Кирпі.
Після спільної молитви та щирих подяк меценату, святкування продовжилося за чашкою кави. Безліч цікавих історичних моментів чопської залізниці могли б бути цікавим матеріалом з історії нашого міста. Розчулені такою зустріччю ветерани щиро подякували організатору цього святкування Самардаку Валерію Володимировичу.
Слід також відзначити, що лише протягом одного року за ініціативою та сприянням приватного підприємця Самардака Валерія Володимировича в нашому місті було проведено більше десятка різних благодійних акцій. Серед них можна відзначити і відновлення водопостачання на міському кладовищі, частково відремонтовану дорогу у провулку Приозерному, проведений зимовий дитячий футбольний міні-турнір, проведений День захисту дітей для малозабезпечених верств міського населення, допомога чопським прикордонникам, які відправлялися в зону АТО, благодійна акція «Подаруй дитині іграшку», відновлення футбольної команди “Локомотив” та святкування його 75-річного ювілею та багато інших.
Зі слів Валерія Володимировича, попереду ще багато роботи, заплановано ще інші благодійні акції і на цьому він не зупинятиметься, адже сьогодні міська влада не дуже переймається проблемами своїх містян.

Мій Чоп

1 comment

Сектор А says:

Треба відмітити, що встановити цей стенд у будь якому іншому зручному для огляду місті в Чопі не можливо. Бо “баба Яга проти”. Тому що голова міськради Цар Галина ненавидить всіх, хто займає активну життєву позицію. Валерій Самардак вже відчув на собі кігті шаленої хижачки, яка м ститься всім, хто не розділяє її точку зору. Бо життєва позиція Галини Цар – володарювати і красти разом з чоловіком-прокурором. Життєва позиція В.Самардака – дати людям впевненість у собі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *