За спожитий газ закарпатці боргують 111 мільйонів гривень

газБорг закарпатців за газ становить 111 мільйонів гривень. Про це 15 травня повідомив керівник правління ВАТ «Закарпатгаз» Віктор Шатило.

«Зараз борг закарпатських споживачів природного газу становить 111 мільйонів гривень. У зв’язку із різким падінням обсягу споживання та транспортування газу, у зв’язку із тим, що тарифи не переглядалися кілька років, за 2014 рік компанія вийшла із збитком 6,2 млн грн. За рахунок зменшення транспортування ми мали б набагато більші збитки. Але ми урізали всі свої видатки тому вийшли тільки із таким збитком», – повідомив Шатило.

Окрім того, представник компанії заявив, що минулого року Закарпаття виявилося єдиним регіоном у країні, який після перевірки НКРЕКП не була оштрафована. Всі інші регіони та обласні газопостачальні підприємства були змушені оплатити штрафи.

Також Шатило повідомив, що протягом минулого року підприємство безкоштовно встановило у закарпатських будинках 1700 лічильників. З початку цього року цей показник склав 440 лічильників. До кінця року їх заплановано встановити ще півтори тисячі.

goloskarpat.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *