За службові зловживання і фальсифікацію документів ексочільниця управління Ужгородської міськради постане перед судом

За службові зловживання і фальсифікацію документів ексочільниця управління Ужгородської міськради постане перед судом

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо ексначальниці управління Ужгородської міської ради за фактами зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачена підписала ряд документів і висновків з внесеними до них фальсифікованими даними, внаслідок чого право власності на комунальну ділянку рекреаційного призначення незаконно перейшло до третьої особи. Крім того, було безпідставно змінено цільове призначення землі і новий власник міг використовувати її для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Йдеться про частину скверу в центрі Ужгорода, яка за Генеральним планом відносилася до зони зелених насаджень загального користування. Вартість ділянки на момент вчинення злочину становила майже 170 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *