За що звільнили з роботи знамениту представницю закарпатського ЄЦу (ДОКУМЕНТ)

бізіля5Громадський діяч Лариса Ступак в мережі Фейсбук опублікувала докумети, які стосуються звільнення з роботи заступника Берегівського міського голови Ольги Бізілі.

Зокрема, серед підстав для такого кроку було вжиття заходів прокурорського реагування для усунення причин та умов вчинення злочину секретарем житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Берегівської міської ради, за наявність суттєвих недоліків житлово-побутової комісії а з метою попередження злочинів у сфері службової діяльності. Цю комісію очолювала Ольга Бізіля.

Наразі, Ольга Бізіля працює заступником Чопського міського голови також представника ЄЦу Галини Цар.

 

 

біля4 бізіля3 бізіля2 бізіля

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “За що звільнили з роботи знамениту представницю закарпатського ЄЦу (ДОКУМЕНТ)”

  1. СЛАВА БОГУ. МОЖЕ ПОЧАЛАСЯ ЧИСТКА БАЛОГІВСЬКИХ ЛАКЕЇВ, ДОСИТЬ СТІЛЬКИ РОКІВ ВИКОНУВАЛИ ЗАВДАННЯ ПАРТІЇ ЄЦ. НА СМІТНИК ІСТОРІЇ ЯК БАЛОГУ ТАК І ЙОГО ПРИХВОСТНІВ. МОЛОДИМ НЕЗАПЛЯМОВАНИМ МАЄ БУТИ ДОРОГА!

  2. Что бы эта резиновая четверка не придумывала – им все равно не удастся людей обманывать всегда. Я выведу их на чистую воду. И им придется ответить за все – и за ихнюю брехливую политику по отношению ко мне и по отношению к другим. И помощнички ихние не останутся в тени.!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *