За півроку на Берегівщині скоїли 392 злочини

 

крадіжкаСьогодні в Берегові відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста та Берегівського району. Йшлося про стан боротьби зі злочинністю, попередження  та розкриття злочинів за цьогорічні 6 місяців

Так, в межах району було вчинено 392 злочини, рівень злочинності на 10 тисяч населення зупинився на позначці 20, 4%. В області такий показник становить вже 56,3%.  За півроку на Берегівщині зареєстровано 87 тяжких кримінальних правопорушень, з яких вже розкрито 21. Багато скоювали на Берегівщині крадіжок — 106. Випадків хуліганства зафіксовано 10, шахрайства — 21.

Іншим пунктом, де зупинилися учасники наради стало питання виявлення кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Таких за вказаний вище період зафіксували 30. Зокрема було наголошено на необхідності завершення досудового розслідування у 6 провадженнях. Вага вилучених наркотичних засобів за всіма кримінальними провадженнями цієї категорії становить 269 г.

Також у районі працівниками правоохоронних органів не було виявлено та вилучено психотропів, інших речовин, які використовують у виготовленні чи переробці наркотичних засобів.  Не зважаючи на прикордонне розміщення району, не виявлено жодного факту контрабанди наркотичних засобів через кордон, збуту важких наркотиків, вчинення таких злочинів групами осіб.

З метою усунення недоліків у роботі, підвищення рівня координації діяльності правоохоронних органів зокрема вирішено вивчити стан дотримання вимог КПК України при розслідуванні кримінальних правопорушень про вчинення грабежів. Також буде проведено спільні навчально-практичні семінари за участі берегівських правоохоронців щодо застосування положень Кримінально-процесуального кодексу. Взялися «стражі закону» й за розроблення та застосування комплексу заходів спрямованих на виявлення місць вирощування та вживання наркотичних засобів, виявлення каналів поставок наркотиків на територію Берегова та району, встановлення осіб, які збувають заборонені речовини, у тому числі аптечні заклади та мережа Інтернет, здійснюють посів або вирощують наркотичний мак та коноплі.

Берегсазньюс

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *