За останні 4 місяці закарпатці сплатили понад 31 мільйон гривень військового збору

військовий збірСаме стільки військового збору сплатили закарпатці до бюджету, починаючи з 3 серпня 2014 року. Водночас, надходження збору на потреби збройних сил України протягом листопада 2014 року склали суму у понад 8 млн 800 тис. грн.

Слід нагадати, що платниками такого збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, а також податкові агенти. У свою чергу, об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу.

Довідково: військовий збір був встановлений після набрання чинності Закону України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів».

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *