За несвоєчасне подання е-декларації директора Закарпатського медичного коледжу відсторонено від посади

За несвоєчасне подання е-декларації директора Закарпатського медичного коледжу відсторонено від посади

Очільнику інкримінують несвоєчасне подання без поважних причин е-декларації, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За порушення вимог антикорупційного законодавства, співробітниками УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції України складено протокол, щодо директора Закарпатського базового державного медичного коледжу, який всупереч Закону України “Про запобігання корупції” не подав у встановлений строк декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відтак, прокуратура Закарпатської області, з метою забезпечення безперешкодного розгляду даного протоколу, звернулась до Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА з поданням про відсторонення посадовця від виконання покладених на нього обов’язків на період судового розгляду, яке відразу задоволено.

Довідково:

Згідно санкції ч. 1 ст. 172-6 КУпАП за вчинення даного правопорушення, передбачене покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.