За минулий тиждень на Закарпатті зафіксували 52 факти крадіжок електроенергії

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 27 березня по 2 квітня поточного року працівниками Товариства виявлено 52 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 45 актів про порушення Правил серед населення та 7 актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському районі та м. Ужгороді (17 та 6 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також способом втручання в роботу засобу обліку способом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у6-ти районах, з яких найбільше у м. Ужгород (2 порушення). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 6-ти випадках) залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 922,92 тис.грн, із яких:

у побуті –на суму 386,69тис. грн;

у юридичному секторі – на суму 536,23 тис. грн, – повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.