Загалом 2267 ужгородців захворіли із початку епідемії.
Як інформують управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 15 жовтня в Ужгороді:
– 1402 особи одужали
– 28 людей померли
– 40 ужгородців – на стаціонарному лікуванні, 797 лікуються амбулаторно
– 680 ужгородців знаходяться на самоізоляції
За минулу добу мобільна бригада не виїжджала. За весь період мобільна бригада відібрала 13294 взірці біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію.
