З початку року аварійна служба «Закарпатгазу» відреагувала майже на 9,3 тис заявок споживачів

За вісім місяців 2018 року аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Закарпатгаз» здійснила майже 9,3 тис виїздів за заявками споживачів області. В середньому за добу служба «104» приймала від клієнтів до 38 викликів.
Частіше за все звернення до АДС пов’язані з проблемами, що виникали через самовільне встановлення чи заміну газового обладнання, недотримання вимог безпеки при користуванні газовими приладами, а також через несправні димові та вентиляційні канали. Традиційно максимальна кількість викликів фіксувалася у холодну пору року. До прикладу, лише у січні бригади аварійної служби здійснили 1,5 тис виїздів за заявками споживачів області.
«Найбільша кількість дзвінків, які надходять на номер «104», пов’язана  з порушенням правил безпеки під час користування газовими приладами у побуті або залученням до роботи з газовими приладами сторонніх осіб. Проте наша служба завжди готова своєчасно відреагувати на виклик. Аварійні заявки виконуються цілодобово і безкоштовно», – зазначив головний інженер  ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.
Щорічно для забезпечення роботи експлуатаційних служб ПАТ «Закарпатгаз» потребує щонайменше 39,6 млн грн. За 7 місяців 2018 року фактичні операційні витрати на їх фінансування склали 23,3 млн грн, а надходження від тарифу на розподіл тільки 7,2 млн. грн. Тому коштів, закладених на дані цілі в діючому тарифі, критично не вистачає.
Лише витрати на паливо-мастильні матеріали для утримання автопарку експлуатаційних служб газової компанії з початку року становили понад 5,08 млн грн. Це на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Окрім того для забезпечення якісного функціонування аварійно-диспетчерської служби, необхідно своєчасно забезпечувати фахівців спеціальним обладнанням, інструментом, необхідними матеріалами та спецодягом.
Для підтримки високого рівня кваліфікації працівників служби «104» підприємство щороку проводить тренування бригад. Зокрема минулого року команда «Закарпатгазу» брала участь у конкурсі-огляді, який проводився серед аварійних служб газу усієї країни. Під час конкурсу відпрацьовувалися дії диспетчера, оперативність доїзду до місця виклику, швидкість ліквідації аварії та вміння надавати невідкладну допомогу.
Закликаємо усіх наших споживачів також повідомляти про виявлені ними витоки газу не тільки у власних оселях, а й поза межами їх приватної власності. Про це може свідчити наявність характерного запаху одоранту на вулиці, у дворах та під’їздах тощо. Вдячні будемо й за незамовчування фактів незаконного споживання газу, самовільних врізок або інших порушень, випадків безвідповідального ставлення до питань безпеки працівниками компанії, якщо такі матимуть місце. Повідомити про них можна за номерами 067 244 32 53(0312) 61 94 02 або на електронну пошту за адресоюoffice@zkgas.com.ua
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *