З переляку перед громадськістю мер Чопа створила самооборону

царПро це повідомила громадський активіст Лариса Ступак: “Корупційна до кінчика пальців перша персона нашого міста Цар Галина вчора , ні з того ні з сього заходилася організовувати народну самооборону.

Поки йшла революція і дійсно існувала потенційна загроза різного роду провокацій і зіткнень , наш народний мер ні про що не хвилювалася , відчалила в Київ на Майдан кашу варити і забрала з собою свиту. А місто і городян залишила напризволяще . Без охорони. Без самооборони . Без води. Без світла . Без доріг.
І тільки після революції , їй раптом стало мало подвійної прокурорської охорони чоловіка і сина і вона вирішила посилити її”.
“Дивовижний збіг : охорона терміново знадобилася відразу після того, як 100 жителів міста викликали мершу відзвітувати перед народом за свою ударну роботу. Звіт запланований на 9 березня.
Самооборона може стати в нагоді , щоб відбиватися від журналістів , активістів , різних розумників , які задають не дитячі запитання. А відповідати на них так не хочеться. Але треба , Галю! Треба”, підсумувала Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “З переляку перед громадськістю мер Чопа створила самооборону”

 1. Бідна Галина Василівна. Вона така хороша. Робить все, про що її просять. Нікому ніколи не відмовляє. Один раз була проти алюмінію та проти мийки машин у центрі. Але тепер навіть мийку Мучичці дозволила. Ну не дала відповіді на Ступачкини розумні запитання у запитах, так що тепер, заклювати хорошу людину? Вона ж таке питає, про що люди навіть не здогадуються. Кого цікавить пайова участь забудовника? Та нікого. А Ступачці конче треба. Кому цікаво, за скількі та кому продано майно громади? Лише їй , Ступачці. Нікому не болить, що Володя Чубірко собі шматочок землі взяв біля міськради. А їй, все треба знати. Та будка Ужгородхліб стояла собі роками і стояла. Як Володя захотів її , так одразу повилазили. Коли у Чубірки АЗС на вул. Московський у Чопі була незаконна всі мовчали. А зараз через якусь будку розумна дуже стала.
  Ступачка це інформаційний кіллер. Треба їй відписувати все, что питає. Навіщо це скривати?

 2. Так вам у Чопі всім треба. Бо всім пофіг, хоча Ступачка на кожному кроці всіх кричить “Цариха краде! Фелдийка мухлює!”. Я спочатку теж посміхався доки не подивився деякі документи, з якими Ступачка ходить: там всякі запити, відповіді з прокуратури та міліції…
  Виявляється що за діями міської ради порушено карну одну справу (по чопському базару, за матеріалами газети “Коза Ностра”) і ще одна справа під питанням порушення – на 800 тисяч гривень нецільового використання наших з вами грошей. На підході ще одна справа на 59 тыс. гривень (Буркуш, стережи дупу)…
  От вам і Ступачка.
  А цариха зараз влаштувала таку гебельсівську пропаганду проти неї, що росіяни поряд з нею у Криму вихідні. Воно ж і зрозуміло, бо плаче за Царихою буцигарня. Цариха, йди нах…вже, поки тебе не винесли!!

 3. Мені кажуть що я у списку на люстрацію по м. Берегово.
  Галина Василівна по м.Чоп Ну на неї хоч декілька справ та перевірок завели. А я при чому.Чим ми їм погана? Подивимось ще. Хай докажуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *